KURUMSAL

Denizli şehir merkezinin 7 km güneybatısında bulunan Yenişehir’de yer alan Teras Park Alışveriş Merkezi’nde giyimden ev tekstiline, elektronikten kuaför ve kuru temizlemeye varan ulusal ve uluslararası farklı mağazalar yer alıyor. Yenilenen konsepti ile ziyaretçilerine avantajlı alışverişin kapılarını açan Teras Park , AVM içinde yer alan geniş sosyalleşme alanları ile de ailece vakit geçirme fırsatı sunuyor. 

Ayrıca 7 farklı salon seçeneği sunan Teras Park Avşar Sinemaları, 12 bantlı bowling salonu, Çocuk Eğlence Merkezi gibi zengin eğlence ve aktivite alanları ile Teras Park AVM, Denizli’nin gözde buluşma mekanı olmaya devam ediyor.

 

Çevre Politikamız:

Avrupa’nın en önemli alışveriş merkezi yatırım ve yönetim firması olan ve bu konudaki en önemli yatırım şirketlerinden olan firmamız çevreye gösterilen özen açısından kendi sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında lider konumda olmalıdır.

Firmamızın çevre programlarında sürekli iyileştirme, bütünsel bakış, enerji verimliliği belirleyici olmalıdır. Bu sorumluluğun yerine getirilmesinde aşağıdaki ana prensiplere bağlı kalacağımızı taahhüt ederiz.

 

Faaliyetlerimizi Çevre yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak sürdüreceğiz.

Faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre etkilerini yeni teknoloji ve kaynakların kullanılması sureti ile sürekli olarak azaltacağız.

Enerji ve çevre arasındaki verimli kullanımı sürekli olarak özendireceğiz ve bu konuda müspet ve çağa uygun adımlar atacağız.

Endüstriyel programlarımızda yaşam döngüsünü dikkate alacak ve enerji ve hammadde tüketimini en aza indireceğiz.

Çevrenin korunmasına ilişkin denetimlerimizi sürekli olarak yapacağız.

Katı atıkların azaltılması ve geri dönüştürülmesi için atık yönetim sistemleri oluşturacağız ve uygulamaya koyduğumuz yerlerde müşterilerimize ve topluma yardımcı olacağız.

Müşterilerimizin yaptığımız işin doğasından kaynaklanan emisyon değerlerine maruzu yet sınırını yasaların belirlemiş olduğu asgari şartların altında tutmayı ve sürekli olarak azaltmayı hedefliyoruz.

Çevre Yönetimi ile ilgili hususlarda toplum ve yasal kuruluşlarla sürekli iletişim halinde olacağız.

Bu çevre taahhüdü kuruluşlarımıza ve çalışanlarımıza ve en önemlisi esas var olma nedenimiz olan müşterilerimize sürekli olarak duyurulacak ve sürekli iyileştirme taahhüdü ile yıl boyunca uygulanacaktır.

Yönetim Kadrosu

Klepierre Türkiye 

Avrupa’nın alışveriş merkezi sektöründeki en önemli yatırım ve yönetim şirketlerinden birisi olan Corio; Hollanda, Fransa, İtalya, İspanya, Almanya ve Türkiye’de Klepierre birleşmesinden önce de faaliyet göstermekteydi. 2005 yılında Türkiye pazarına giren Corio’nun Türkiye’deki alışveriş merkezleri İstanbul’da Akmerkez, Ankara’da 365, Bursa’da Anatolium, Tekirdağ’da Tekira, Sakarya’da Ada , Denizli’de Teras Park ve Mersin’de Tarsu Alışveriş Merkezi’dir. 

Corio, Akmerkez Alışveriş Merkezi’nin % 46,92’sine, Teras Park ın %51’ine, yönetimini yaptığı diğer AVM’lerin (ADA, 365, Tekira, Anatolium Bursa, Tarsu) %100’üne sahiptir. Klepierre’in Türkiye’deki portföyü, 510 milyon Euro değerindeki 7 operasyonel alışveriş merkezinden oluşmaktadır. Corio, şimdiki ismiyle Klepierre sürdürülebilir gözde buluşma mekanları yaratarak, Türkiye pazarındaki önemli oyunculardan biri olmaya devam edecektir.